وکیوم فرمینگ و صنایع بسته بندی آرارات

صنایع بسته بندی و وکیوم فرمینگ آرارات با هدف ایجاد زمینه مناسب برای کلیه شرکت های تولیدی و بازرگانی برای بسته بندی کالاها و اجناس لوکس و تجاری خود پا به این عرصه نهاده است.

 این مجموعه به لطف خدا دارای اندوخته‌ای گرانبها از دانش فنی و تجربه‌ می باشد و دارای بیش از 17 سال تجربه در زمینه بسته بندی وکیوم و خدمات وکیوم فرمینگ، طراحی و ساخت قالب و راه اندازی سیستم‌های وکیوم فعالیت دارد.

وکیوم آرارات با بهره‌گیری از فن‌آوری روز دنیا و بکار گرفتن ماشین آلات، تجهیزات و امکانات دقیق و پیشرفته سخت‌افزاری توانایی راه انداری خط تولید 24 ساعته همراه با کیفیت مطلوب را در داخل کشور فراهم آورده است.

خدمات ما

چرا ما بهترین انتخاب هستیم؟

برگزیده شده توسط برترین‌ها

توانمندیهای ما

مجموعه آرارات با فعالیت در عرصه بین‌المللی و دسترسی به بازارهای جهانی و ارتباط مستقیم با سازندگان خارجی دارای یکی از توانمندترین شبکه‌های تامین قطعات پمپها، اتصالات، فشارسنجها، مخزن‌ها و دیگر ملزومات صنعت وکیوم می‌باشد.

بله ما می توانیم مطابق نمونه ارسالی شما یا فایل سه بعدی که ارائه می کنید قالب و فیکسچر را بسازیم.

مهمترین قوانین تجارت ما بر اساس سرعت بالا در تولید/ قیمت مناسب و کیفیت ثابت بنا شده است. فلسفه کاری ما بر مبنای بالاترین کیفیت و ارائه بهترین سرویسها می باشد. ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانیم روابط طولانی مدتی با مشتریان خود برقرار کنیم. اعتماد شما سرمایه ماست. امیدواریم که یک تجارت برد برد داشته باشیم.

شما می توانید از طریق صفحه ارسال سفارش سایت و یا از طریق واتس آپ شماره 09123900960 سفارش خود را ارسال کنید.

 

بله. سفارش شما با بسته بندی بسیار تمیز و استاندارد به هر آدرسی در دنیا قابل ارسال می باشد.

قطعات وکیوم فرمینگ